:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Діагональ екрану
  Обсяг пам'яті
  Колір
  Стан
  Безпечна угода


  Телефони б/у iPhone SE у м. Київ на MacPlanet

  Тут можна швидко купити і продати б/у Айфон SE у м. Київ з гарантією безпеки угоди. Дивіться актуальні оголошення з фото, описами і цінами!

  Під стильним корпусом, виконаному з авіаційного алюмінію і скла, знаходиться потужне залізо, яке буде актуальним ще не один рік. По суті, це iPhone 6s у корпусі 5 моделі. Варто відзначити, що у б/у iPhone SE ціна приблизно така ж, як у попередньої 6s моделі. При цьому тут ви отримуєте впізнаваний зовнішній вигляд, який не переплутати зі смартфоном будь-якої іншої торгової марки, і чудові технічні характеристики:

  • процесор A9 з 64-бітною архітектурою;
  • вбудований співпроцесор руху М9;
  • камера – 12 Мп з діафрагмою ƒ/2.2 і пятілінзовим об'єктивом;
  • датчик ідентифікації по відбитку пальця;
  • iOS 11;
  • кольори: сріблястий, золотий, «сірий космос», «рожеве золото» і ін.

  iPhone SE б/у з легкістю можна знайти на будь-якому інтернет майданчику з продажу вживаної техніки, а також ця модель доступна в магазинах цифрової апаратури в абсолютно новому стані. Але навіть якщо ви збираєтеся купити або продати техніку Apple на форумі або OLX, чи не краще убезпечити себе?

  Як купити б/у iPhone SE правильно

  При покупці б/у iPhone SE важливо звернути увагу на наступні чинники:

  • Стан корпусу і слідів некоректного розкриття. На межі, біля порту Lightning розташовано два винта «зірочки», вони повинні бути цілісними, без деформації.
  • Промацайте по периметру екран, не повинно бути хрускоту і скрипу. В іншому випадку це означає, що дисплей змінювався.
  • Ретельно перевірити роботу всіх портів і функцій.
  • Звернути увагу на те, щоб продавець вийшов з облікового запису iCloud і пристрій було відключено від функції «Знайти iPhone».
  • Зрозуміти, оригінальна перед вами модель чи ні, допоможе звірка IMEI і серійний номер, зазначених на корпусі з цими ж даними, які знаходяться в системних настройках пристрою.
  • Необхідно перевірити телефон на декількох ресурсах за допомогою серійного номера або IMEI. Крім номера моделі, вам буде надана інформація про рік випуску і про те, чи знаходиться девайс в розшуку.

  Де купити та як обрати б/у iPhone SE у м. Київ?

  Скористайтеся нашим ресурсом, де купити Apple iPhone SE б/у або новий SE у м. Київ та області ще ніколи не було так просто і безпечно! «Безпечна угода» на MacPlanet – гарантія покупки без зайвих ризиків. Найпопулярнішою моделлю на вторинному ринку вважається iPhone SE 32Gb б/у, яка особливо добре підходить для фото- та відеозйомки, оптимальний варіант для розваг і медіа. Дивіться оголошення iPhone SE б/у на MacPlanet, а також пропозиції інших оригінальних пристроїв Apple, що були у вжитку, в робочому стані або під розбирання.

  Крім того, наш сервіс надає послугу з технічної експертизи пристроїв і надання ремонтних передпродажних послуг. А якщо ви шукаєте, де терміново і вигідно продати старий iPhone SE на запчастини за хорошою ціною, скористайтеся зручним сервісом викуп iPhone від MacPlanet.