:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Стан
  Безпечна угода


  iPod shuffle – це найменший mp3 плеєр від Apple. Вперше був представлений 2005 році і пережив чотири рестайлінги і апгрейди. І незважаючи на те, що сьогодні ця модель знята з виробництва, на вторинному ринку iPod shuffle б/у представлений широко і користується заслуженою популярністю серед шанувальників.

  Особливості iPod shuffle

  Цей плеєр ідеальний за всіма параметрами:

  • його вага становить всього 12,5 грам;
  • обсяг пам'яті 2 Гб;
  • час автономної роботи – 15 годин;
  • алюмінієвий корпус;
  • управління плеєром відбувається за допомогою багатофункціональної кнопки Click Wheel;
  • кнопка Voice Over, розташована на бічній панелі, активує голосову допомогу, натиснувши яку один раз ви отримаєте інформацію про назву треку й ім’я виконавця, а утримуючи кнопку, ви дізнається рівень заряду батареї.

  На задній поверхні розташована зручна прищіпка, за допомогою якої плеєр можна закріпити на одязі.

  Як оригінальний iPod shuffle купити в м. Київ недорого

  Якщо ви збираєтеся iPod shuffle купити дешево, але не впевнені в оригінальності пристрою, слід звернути увагу на наступні чинники:

  1. iPod shuffle від Apple має алюмінієвий корпус.
  2. Перевірити, якого покоління iPod shuffle б/у, без упаковки і будь-якої супровідної документації ви можете, використовуючи серійний номер продукту, який розташований на корпусі пристрою, або за допомогою програми iTunes. Для цього необхідно підключити плеєр до комп'ютера або ноутбука. Потім відкрити iTunes, де у вкладці "Пристрої" з'явиться інформація про серійний номер пристрою.
  3. На пристрої 4-го і 6-го покоління номер вигравіруваний на внутрішній поверхні затиску. При цьому важливо пам'ятати, що серійний номер виробу Apple іноді може містити "0" і ніколи букву "О".
  4. На наступному етапі ви вводите номер у відповідне поле на сайті для ідентифікації техніки Apple. Після чого на екрані монітора з'явиться повна інформація про моделі плеєра.

  Де iPod shuffle купити дешево в м. Київ

  Якщо ви хочете купити б/у iPod shuffle в м. Київ, найнадійніший спосіб – скористатися дошкою оголошень MacPlanet. Тут ви знайдете будь-яку вживану техніку Apple і аксесуари до них в хорошому стані і під розбирання. Крім того, у нас ви можете скористатися послугою експертної оцінки стану пристрою. Яка допоможе вам купити/продати вашу техніку за справедливою ціною.