:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Рік випуску:
  ОЗП
  Тип накопичувача
  Об'єм накопичувача
  Стан
  Безпечна угода


  Mac Mini – випущений компанією Apple в 2005 році комп'ютер, який справив фурор на ринку цифрової техніки завдяки унікальному поєднанню маленького розміру і комплектації. У 2014 році Apple припинили випуск даної лінійки. Але її можна купити нову, як на сайті компанії, так і на майданчиках посередників.

  Якщо ви давно хотіли спробувати «ручками», що ж із себе представляє знаменита MacOS, але не готові платити за експеримент ціну нового компа. Відмінною альтернативою буде придбання Mac Mini б/у.

  Мак міні являє собою повноцінний комп'ютер-моноблок розміром всього 19,7 на 19,7 см в unibody-корпусі. Це запатентована Apple технологія виготовлення корпусів для макбуків з цільного шматка алюмінію шляхом фрезерування.

  Технічні характеристики Mac Mini

  У витонченій маленькій алюмінієвій коробочці мак міні ховається потужне і продуктивне залізо.

  • Двоядерний процесор Intel Core i5;
  • Жорсткий диск 5400 об / хв об'ємом від 500 Гб;
  • Оперативна пам'ять від 4 Гб в залежності від комплектації;
  • Графічний процесор Intel HD Graphics 5000;
  • Всі необхідні порти: 4 порти USB 3.0, HDMI, 2 порти Thunderbolt, слот для карт SDXC;
  • Вбудований динамік, оптичний цифровий аудіовхід і аудіовихід;
  • Мережевий інтерфейс Ethernet і вбудований Wi-Fi, Bluetooth 4.0.

  Ось такий джентльменський набір пропонує Apple у витонченій скриньці вагою всього 1,2 кг. Купивши, увімкнути монітор, клавіатуру і мишу – ваш комп'ютер готовий до роботи. Робота з MacOS проста і інтуїтивно зрозуміла. У вас не буде проблеми перейти на цю операційну систему після Windows.

  Купити б/в Mac Mini

  Купити б/у Mac Mini дешево можна, скориставшись нашим онлайн сервісом. Тут ви знайдете багато пропозицій продати і купити техніку Apple б/у. Крім того, ми пропонуємо проведення експертної оцінки технічного стану пристрою. Для того, щоб ви знали, який реальний стан техніки, яку ви збираєтеся придбати.

  Оригінальні товари Apple і аксесуари у відмінному стані або під розбирання! Наш ресурс працює на всій території України. Сервіс «Безпечна угода» дасть можливість уникнути будь-яких ризиків при купівлі або продажу вашої техніки.