:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Стан
  Безпечна угода


  Mac Pro 2013 – професійна робоча станція, повністю перероблена зовні і внутрішньо. Циліндрична алюмінієва колба розміром всього 25 см у висоту і 17 см в діаметрі вміщує в себе всю міць епловских технологій.

  При цьому можете не сумніватися, що навіть Mac Pro б/у перевершить будь-якого супер сучасного системника за своєю продуктивністю. Але при цьому займе зовсім небагато місця на столі.

  Що всередині

  Найпотужніший настільний комп'ютер Apple всередині свого unibody-корпусу містить просто запаморочливу начинку:

  • Процесор Quad-Core Intel Xeon E5 with 10 MB L3 cache and Turbo Boost up to 3.9 GHz;
  • Три планки по 4 Гб оперативної пам'яті;
  • SSD-накопичувач від 256 Гб до 1 Тб;
  • Графічний процесор Dual AMD FirePro D300-D700 2-6 Гб GDDR5 VRAM кожен;
  • Бездротові комунікації: 802.11ac Wi-Fi and Bluetooth 4.0;
  • Зовнішні інтерфейси: 3.5 мм для гарнітури, чотири порти USB 3.0, шість Thunderbolt 2, два порти Gigabit Ethernet, HDMI 1.4.

  Apple Mac Pro б/у – межа мріянь будь-якого перфекціоніста, все ідеально укомплектовано в такому стильному корпусі. Портативний комп'ютер, який завжди можна взяти з собою, просто поклавши його в рюкзак.

  Де купити б/у Мак Про в м. Київ

  Можна абсолютно не боятися брати Mac Pro, що був у вжитку. Так як техніка Apple славиться винятковою якістю. Він буде служити вірою і правдою роками, а при такій комплектації, надовго залишиться технічно актуальним.

  Купити або продати оригінальний в ідеальному стані або під розбирання, мак про можна, скориставшись нашим ресурсом. А також тут ви знайдете інші пристрої Apple і аксесуари до них. А за допомогою сервісу "Безпечна угода" ви гарантовано купите або продасте товар за бажану ціну з доставкою по всій Україні. Крім того, ми проводимо експертну оцінку технічного стану обладнання, а також передпродажний ремонт, при необхідності.