:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Розмір
  Стан
  Безпечна угода


  Apple Watch – це розумні годинники від компанії Apple, які зробили революцію у виробництві годинників. І тепер цей аксесуар ніколи більше не буде таким, як раніше. Це девайс для активних, сучасних і успішних людей. Тепер, щоб завжди бути в курсі того, що відбувається і залишатися на зв'язку, чим би ви не займалися, просто одягніть годинник.

  Як і інші девайси цієї компанії, нові смарт-годинники влетять у добру копійку. Але враховуючи той факт, що сама лінійка з'явилася відносно недавно, всього 2014 році, ви можете купити Apple Watch series 1 б/у.

  Навіщо вам потрібні Apple Watch Series 1?

  • Це дуже стильний гаджет з міцним сапфіровим склом на передній панелі. На задній – мають у своєму розпорядженні датчики, що зчитують інформацію по вашому фізичному стану.
  • Це ваш особистий фітнес тренер, який буде ставити перед вами щоденні завдання і контролювати їх виконання. А також заохочувати і мотивувати.
  • Потужний двоядерний процесор забезпечує надійну і швидку роботу всіх додатків.
  • У вас на руці доступний весь звичний арсенал додатків, яким ви звикли користуватися на вашому iPhone. Більш того, ви зможете синхронізувати годинник з телефоном, тоді плейлист, зображення будуть доступні на ручному гаджеті. А також ви отримаєте доступ до телефонної книги і можливість отримувати сповіщення про надходження нових повідомлень і дзвінків на годинник.

  Уже в першій моделі Apple Watch Series 1 не було жодного роз'єму ні для зарядки, ні для карт пам'яті або SIM. Це перше на що слід звернути увагу, купуючи Apple Watch б/у в м. Київ.

  Розумний годинник Apple заряджається за допомогою спеціальної індуктивної зарядки. При цьому даний пристрій поставляється в комплекті з годинником. Виробники запевняють, що одного заряду вам вистачить на день, а вночі годинник рекомендують ставити на підзарядку.

  Де Apple Watch Series 1 в м. Київ купити дешево

  Щоб підібрати для себе оригінальні уживані смарт-годинники Apple, слід скористатися нашим ресурсом. Тут ви знайдете великий вибір б/у техніки Apple і аксесуарів до неї. Наш ресурс пропонує послугу експертної оцінки технічного стану пристрою. Що дозволить вам купити / продати свій девайс за справедливою ціною в найкоротші терміни.