:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Стан
  Безпечна угода


  iMac – лінійка персональних комп'ютерів від компанії Apple. По суті, це еволюціонований Macintosh 1984 року. Це повноцінний комп'ютер-моноблок, у корпус якого вмонтовані динаміки/мікрофон, відеокамера, бездротовий зв'язок Bluetooth і Wi-Fi. Вам залишиться тільки підключити мишу і клавіатуру, і машина повністю готова до роботи. Новий iMac коштує чималу суму. Але сьогодні досить просто знайти робочий iMac б/у 2009 року випуску в хорошому стані. Що в черговий раз підкреслює високу якість техніки цього бренду.

  Купівля б/у iMac – на що звернути увагу

  Якщо ви все-таки вирішили взяти комп'ютер для роботи і для не сильно вимогливих розваг, то моделі 2009 року буде явно замало. Хоча показувати бабусі фотографії та спілкуватися з родичами в Skype він навіть дуже може.

  Це дешевий iMac, за який ви заплатите від 5 тисяч гривень.

  При виборі уживаного аймака слід знати такі віхи у розвитку і модернізації лінійки:

  • Переломною стала модель середини 2010 року. Саме тут Apple перейшли на процесори Intel Core i3 Clarkdale" (3,06 ГГц) в 21.5, корпус комп'ютера став повністю алюмінієвим, а регулювальна підставка отримала отвір для шнурів. А моделі 2011 року з діагоналлю 21 і 27 дюймів мають процесори Intel Core i5 і i7.
  • Великим попитом користуються моделі кінця 2012 року, де вже в моніторі IPS матриця, процесор Core i5 і i7, оперативна пам'ять – у мінімальній комплектації 8 Гб, в максимальній 16 Гб.
  • У аймаках середини 2014 року замість графічного адаптера Nvidia GeForce стали Intel HD Graphics 5000. Саме з цього року iMac обзавівся Retina дисплеєм з роздільною здатністю 4К.

  Де краще купити Apple iMac б/у

  Сьогодні в інтернеті можна знайти велику кількість різних майданчиків з продажу б/у техніки, де у великому асортименті представлені пристрої Apple. При цьому ви абсолютно незастрахованих від шахраїв і покладатися можете тільки на удачу.

  Скориставшись нашим ресурсом, ви купите або продасте свій iMac й іншу Apple техніку й аксесуари до них за реальну вартість без ризиків і обману. Ми пропонуємо послугу оцінки технічного стану пристрою і передпродажний ремонт. Сервіс "Безпечна угода" гарантує відсутність будь-яких ризиків при купівлі або продажу товару.