:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Обсяг накопичувача
  Рік випуску
  Стан
  Безпечна угода


  Якщо ви цінитель якісної музики і не любите мультифункціональні пристрої, тоді iPod – це точно для вас. Аудіоплеєр вперше з'явився в жовтні 2001 року і на сьогоднішній день значно змінив зовнішність і придбав нові здібності.

  Техніка Apple славиться своєю якістю, за яку доведеться заплатити чималі гроші. Саме тому ринок б/у техніки Apple отримав такий широкий розвиток. iPod б/у – прекрасний вихід з ситуації, коли хочеться роздобути якісну річ, але на новий не вистачає грошей.

  Як купити б/у Айпод

  Якщо ви введете в пошукову систему «купити Apple iPod б/у», то відразу виявите наступний факт. Моделей плеєрів у цій лінійці кілька. І всі вони мають певні відмінності між собою. Щоб зрозуміти який Айпад підійде саме вам, потрібно розібратися в особливостях кожної моделі.

  • За весь час існування лінійки iPod Apple випускали такі моделі: iPod touch, iPod nano (заміна iPod mini), iPod shuffle та iPod classic (у більш ранніх версіях виходив під назвами iPod photo 4 покоління і iPod video 5 покоління).
  • Найбільшою популярністю користуються моделі touch, nano і shuffle.
  • Моделі iPod touch 5 і 6 покоління являють собою мультимедійний пристрій з широкоформатним Retina дисплеєм діагоналлю 4 дюйми з технологіями Multi-Touch і IPS, роздільною здатністю 1136 x 640 пікселі. Комплектуються 8-мегапіксельною камерою iSight (6 покоління) і 5-мегапіксельною (5 покоління) і HD-камерою FaceTime 1,2 мегапікселя. Час автономної роботи в режимі прослуховування музики до 40 годин перегляду відео – до 8 годин.
  • iPod shuffle – модель без дисплея, вагою всього 12,5 грам, об'ємом 2 Гб. Малюка вистачає на 15 годин автономної роботи.
  • iPod nano – зменшений варіант iPod Touch з підтримкою Multi-Touch діагоналлю 2,5 дюйма. З можливістю перегляду відео підтримка форматів m4v, .mp4 і .mov. Час роботи для прослуховування музики – 30 годин.

  Де купити mp3 плеєр Apple

  Найпростіший спосіб купити / продати якісний і працездатний б/у iPod – скористатися нашим ресурсом. Тут ви знайдете великий асортимент б/у техніки Apple і аксесуари до них. Ми пропонуємо технічну експертизу обладнання, а також послугу «Безпечна угода», яка гарантує захист вас як покупця або продавця.