Apple TV

  :
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Покоління
  Обсяг накопичувача
  Стан
  Безпечна угода


  Apple TV – це мультимедійна приставка для перегляду телевізійних передач, фільмів фотографій і прослуховування аудіо. Якщо у вас є в використанні інші пристрої Apple, то ви можете синхронізувати їх між собою для передачі файлів і управління приставкою.

  З приставкою Apple телевізор перетвориться на мультимедійний центр розваги для вас і ваших друзів. На сьогоднішній момент компанія вже випустила 4-у версію знаменитої приставки з можливістю транслювати відеоконтент у форматі 4К. Але для цієї мети вам потрібен телевізор з підтримкою цього формату. Або ви можете купити Apple TV 3 б/у.

  Як купити Apple TV б/у

  Найнадійніший купувати б/у техніку у друзів або знайомих, де є гарантія того, що вам дадуть достовірну інформацію про стан девайса без прихованих підводних каменів. Якщо ж серед вашого оточення немає бажаючих продати Apple TV 4 б/у, тоді ви переходите до плану "Б" – пошуку в інтернеті. І тут є ряд факторів які необхідно враховувати при укладанні угоди з продавцем, знайденим таким чином.

  • У першу чергу, домовляючись про зустріч, вам необхідно підібрати таке місце, де є доступ до інтернету, телевізор з роз'ємом HDMI. При собі необхідно мати iPhone або iPad, кабель USB.
  • Після того як ви оглянули зовнішню цілісність пристроїв, самої приставки і пульта дистанційного керування потрібно перевірити, чи працює сам приставка і її функції.
  • Для цього вам необхідно підключити приставку до телевізора, включити на iPhone або iPad Wi-Fi або Bluetooth. Після того, як ваш девайс знайде приставку за допомогою технології AirPlay, ви зможете перевірити всі налаштування Епл тв. Перевірити, чи відключена приставка від iCloud, обсяг вбудованої пам'яті і оперативки.

  Де купити Apple TV 4К б/у

  Щоб купити або продати техніку Apple без будь-яких ризиків, ви можете скористатися нашим сайтом. Тут розміщені найактуальніші пропозиції по всій Україні. Крім того ми пропонуємо експертну оцінку технічного стану пристрою і послугу "Безпечна угода", скориставшись якою, ви страхуєте себе від ризику.