:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Обсяг накопичувача
  Рік випуску
  Стан
  Безпечна угода


  Apple iPod nano – маленький плеєр, вперше випущений в 2005 році. У 2012 році була випущена остання сьома версія. Але завдяки оптимальному співвідношенню розміру і функціоналу, дана модель дуже затребувана на вторинному ринку. Тому б/у iPod nano купити сьогодні не складає жодної проблеми. При цьому якщо поставити собі за мету, то в продажу можна знайти навіть перший iPod nano.

  Чим відрізняється iPod nano від інших моделей

  • За розміром nano поступається тільки shuffle. При цьому на відміну від нього, у iPod nano є дисплей діагоналлю від 1,54 "(шосте покоління) до 2,5" (7 покоління) з підтримкою Multi-Touch.
  • Вага пристрою складає всього 31 грам.
  • Об'єм вбудованої пам'яті в ранніх моделях стартував від 2 Гб в останніх моделях максимальний розмір становить 16 Гб.
  • Час автономної роботи в режимі програвання музики (залежно від моделі) коливається від 24 до 30 годин. У режимі перегляду відео до 3,5 годин.
  • Перші 5 моделей мали однаковий орган управління, круглий пульт на корпусі пристрою мінімальним і зрозумілим набором функцій. Моделі 6 і 7 покоління значно відрізняються від попередніх і один від одного. Так, якщо ви хочете купити дешево iPod nano 6 покоління, то вам треба шукати квадратний пристрій, передня панель якого є дисплеєм. Зовні цей плеєр віддалено нагадує сучасні Apple Watch. Основні органи управління винесені на боковини, а до пристрою є можливість прикріпити ремінець. Можливість показувати дату і час, дозволяє їх використовувати як годинник. Крім того тут є крокомір, секундомір і таймер.
  • Сьоме покоління iPod nano за зовнішнім виглядом більше нагадує iPhone, розміром 75,5 на 39,5 мм, 2,5" екраном підтримкою Multi-Touch, з роздільною здатністю 240x432 пікселів. Bluetooth для підключення бездротових навушників і гарнітур і Підтримка VoiceOver.

  Де купити iPod nano купити в Україні недорого

  Найпростіший спосіб скористатися нашою дошкою оголошень, де ви знайдете великий вибір б/у техніки Apple в хорошому стані і під розбирання. Ми надаємо послугу експертної оцінки технічного стану пристрою, що дозволить вам купити/продати техніку за реальну ціну. Скориставшись сервісом «Безпечна угода», ви захистите себе від ризику потрапити в руки шахраїв. У даному випадку ресурс MacPlanet виступає в ролі посередника між покупцем і продавцем, що страхує обидві сторони від можливих ризиків.