:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Діагональ екрану
  Обсяг пам'яті
  Наявність радіомодуля
  Колір
  Стан
  Безпечна угода


  iPad mini – це зменшена копія знаменитого планшета Apple. Вперше він був презентований в 2012 році разом з четвертою версією iPad. Його поява була навіяна модними тенденціями, і суперечило думці Джобса про те, що ідеальний розмір планшета – 10 дюймів. Але при всьому цьому девайс вийшов дуже успішним саме завдяки невеликому розміру і відмінним функціональним можливостям.

  Затребуваність пристрою може підтвердити той факт, що сьогодні на вторинному ринку айпад міні б/у широко представлений. Від моделей 2012 року до 2015.

  Особливості iPad mini

  Саме в цій моделі бічні панелі були максимально звужені, що в підсумку знайшло застосування і в інших планшетах наступного випуску.

  • Якщо ви хочете купити iPad міні б/у в м. Дніпро, то вам слід знати, що з Retina дисплеєм вам потрібно шукати iPad mini починаючи з другої моделі.
  • Розмір iPad mini всього 7,9'', але через внутрішні характеристикам він ідентичний iPad.
  • iPad mini 2 б/у можна знайти в трьох модифікаціях: тільки Wi-Fi, з Wi-Fi + Cellular і Wi-Fi + Cellular, TD-LTE.
  • Обсяг внутрішнього накопичувача від 16 до 128 Гб починаючи з iPad mini 2.
  • Оперативна пам'ять в першій версії 512 Мб, у другій і третій 1 Гб, а ось iPad mini 4 б/у може похвалитися 2 Гб.
  • Перші дві моделі йдуть тільки в двох кольорах: Silver і Space Gray, в третій і четвертій додається золотий колір;
  • Якщо ви хочете купити iPad міні б/у, то ви повинні також знати що першу версію ви не зможете оновити до останньої iOS. Та й з другим доведеться проводити додаткові маніпуляції. А ось останній моделі будуть добре реагувати на оновлення операційної системи.

  Де купити iPad mini в м. Дніпро дешевше

  Найпростіший і надійний спосіб – скористатися нашим онлайн-майданчиком. MacPlanet спеціалізується на продажу б|у техніки Apple. Тут ви зможете купити або продати бувший у вжитку девайс без ризиків в м. Дніпро. Ми пропонуємо сервіс по експертній оцінці технічного стану пристрою, а також передпродажний ремонт.