:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Діагональ екрану
  Обсяг пам'яті
  Наявність радіомодуля
  Колір
  Стан
  Безпечна угода


  Планшети Apple вважаються кращими в сегменті. Новий iPad останньої модифікації за продуктивностю може легко позмагатися з багатьма ноутбуками. Але його ціна починається від 700 доларів, це без додаткових аксесуарів, які вам все одно доведеться купувати для комфортної роботи з планшетом. Витратити такі гроші на покупку планшета готовий не кожен, а ось придбати iPad б/у в м. Дніпро – по кишені кожному бажаючому обзавестися цим девайсом.

  Apple вперше презентували свій планшет на початку 2010 року. А так як яблучна техніка характеризується «живучістю» заліза, то на вторинному ринку можна знайти навіть перший iPad за відносно невеликі гроші.

  Купівля iPad б/у – на що звернути увагу

  Якщо ви вирішили купити неновий планшет Apple, то робити це треба дуже уважно враховуючи наступну інформацію:

  • Рекомендують купувати б/у iPad по весні після чергового релізу. Так як власники, бажаючи придбати новенький девайс, будуть намагатися продати старий.
  • Крім стандартно зовнішнього огляду пристрою на предмет подряпин, вм'ятин та інших видимих ​​дефектів, треба упевниться в тому, що операційна система iOS працює стабільно, і продавець вийшов зі свого ICloud.
  • Так як моделі iPad з різною комплектацією зовні не відрізняються один від одного, слід відразу ж перевірити планшет на відповідність заявленим характеристикам. Для цього вам треба зайти в Налаштування, Основне, Інформація про пристрій.
  • Вузьке місце в айпадах, як і в айфонах, – це кнопка Home, її працездатність треба перевіряти відразу.
  • Перевіряти планшет варто в місцях, де є бездротові мережі, для перевірки Wi-Fi. І звичайно Bluetooth і 3G, якщо такий є.
  • І звичайно необхідно перевірити працездатність всіх портів. Важливо, щоб зарядний пристрій був оригінальним. Так як відомо, що iPad заряджається не від усіх зарядок. І крім того, відсутність «рідного» зарядного пристрою, може бути натяком на те, що гаджет крадений.
  • Ця проста інструкція допоможе вибрати хороший недорогий планшет, дасть можливість недобросовісним продавцям вас обдурити або приховати реальний стан таблетки.

  Крім того, слід знати деякі нюанси, про еволюцію iPad. Так, наприклад, модель iPad з приставкою Air випускалася в 2013 і 2014 році.

  Якщо вас цікавить більш просунута модель iPad, то вам необхідно шукати iPad Pro. Ця модифікація з'явилася зовсім недавно в 2015 році.

  Де купити дешевий iPad м. Дніпро, в Україні

  Звичайно, краще купувати б/у техніку у хороших знайомих, де можна бути впевненим в тому, що вам нададуть достовірну інформацію про технічний стан пристрою і детально розкажуть, де і як він падав. Але не завжди є така можливість.

  Ми пропонуємо вам скористатися нашим онлайн-майданчиком. Тут ви зможете купити або продати будь-яку техніку Apple в хорошому робочому стані або під розбирання. На сайті діє сервіс «Безпечна угода», скориставшись якою, ви гарантовано купите/продасте бажану техніку, без будь-яких ризиків. Наш ресурс пропонує послугу експертної оцінки тих стану пристрою.