:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Стан
  Безпечна угода


  Телефони б/у iPhone 4 і 4s на MacPlanet

  Тут можна швидко купити і продати б/у Айфон 4 і 4s в Україні з гарантією безпеки угоди. Дивіться актуальні оголошення з фото, описами і цінами!

  Сьогодні в інтернеті велика кількість сервісів з продажу б/у техніки, де можна знайти все, що завгодно, і б/у iPhone 4, в тому числі, адже ця техніка залишається затребуваною навіть на ринку старих телефонів.

  Айфони 4 і 4s – це перш за все стабільна операційна система, яка служить роками. Безумовно, на дворі ера iPhone 8, і ми вже знаємо, що таке Touch ID і навіть Face ID. Обсяги оперативної пам'яті сьогодні вимірюється в гігабайтах, а діагоналлю 3,5 дюйма мало кого можна здивувати. Але iPhone 4 – досі популярний і затребуваний гаджет в Україні.

  Як обрати Эпл Айфон

  iPhone 4 і 4s б у буде актуальний не тільки для цінителів і колекціонерів, також це хороший вибір для дітей та літніх родичів і, нарешті, для всіх, хто хоче мати якісний надійний телефон за невеликі гроші. На нашому майданчику MacPlanet ви зможете купити б/у Айфон 4, 4s максимально безпечно. 

  При покупці б/у техніки найбільша проблема полягає в тому, як не потрапити на аферистів. Це ж питання виникає, якщо треба продати Айфон 4 б/у, наприклад, на запчастини. Щоб вам не продали заблокований або втоплений апарат, або не "підсунули" телефон, зібраний з декількох донорів, за ціною нормального смартфона – скористайтеся нашим сервісом. Безпечна угода на MacPlanet – найкраща альтернатива сумнівним покупкам на форумах і OLX.

  Купити iPhone 4 б / у – на що звернути увагу:

  • Домовляючись про зустріч з продавцем, необхідно вибрати місце з Wi-Fi доступом. З собою взяти ноутбук, SIM-карту, навушники.
  • Бажано, щоб телефон мав заводську упаковку.
  • Уважно провести зовнішній огляд пристрою, на предмет розкриття, капітального ремонту та іншого.
  • Після цього необхідно звірити серійний номер і IMEI, зазначені на задній кришці смартфона, з даними, зазначеними на коробці (якщо вона є). У меню Налаштування, Основні, Про пристрій необхідно звірити IMEI з тим, що зазначений на задній кришці телефону. Якщо ці дані не збігаються, значить телефон піддавався серйозному ремонту і зібраний з донорів.
  • Для того, щоб перевірити, відключений чи iCloud, і чи не перебуває телефон в списках "крадених" пристроїв, можна скористатися сервісом iphoneimei.info.
  • iPhone 4 і iPhone 4S дуже схожі між собою, проте є деякі відмінності, знаючи які, ви легко зрозумієте, яка перед вами версія. Так в моделі iPhone 4 антена розміщена на лівій, правій і верхньої гранях, а iPhone 4S – біля роз'єму для навушників.

  Де придбати б/у Apple iPhone

  Хочете купити або продати iPhone 4, 4s без проблем? Робочий чи ні, оригінальний, розбитий, заблокований або з подряпинами – для кожного iPhone є гідна ціна на MacPlanet.

  Якщо ви шукаєте, де терміново і вигідно продати старий iPhone на запчастини за хорошою ціною, скористайтеся зручним сервісом викуп iPhone від MacPlanet. 

  Дізнайтеся, скільки коштує четвертий Айфон 4 б/у на MacPlanet, щоб не переплатити на інших майданчиках або купуючи у знайомих!