:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Діагональ екрану
  Обсяг пам'яті
  Колір
  Стан
  Безпечна угода


  Телефони б/у iPhone 5, 5c і 5s у м. Хмельницький на MacPlanet

  Тут можна швидко купити і продати б/у Айфон 5, 5c і 5s у м. Хмельницький й області з гарантією безпеки угоди. Дивіться актуальні оголошення з фото, описами і цінами!

  З моменту виходу першої версії iPhone 5, його не можна було назвати доступним для масового споживача. Хороший вихід з даної ситуації – покупка п'ятого Aйфона б/у.

  Дана модель, незважаючи на те, що вийшла у вересні 2012 року, сьогодні ще актуальна і дуже затребувана. Співвідношення технічних характеристик і видатного дизайну ще надовго залишать її конкурентоспроможною стосовно смартфонів інших торгових марок.

  Як безпечно купити iPhone 5 б / у – на що звернути увагу

  Щоб самостійно перевірити, в якому стані знаходиться уживаний айфон, який вам пропонують купити, потрібно виконати наступні дії:

  • Візуально оглянути айфон на предмет відколів і наслідків неакуратного відкриття.
  • За допомогою серійного номера або IMEI на сайті checkcoverage.apple.com або iphoneox.info ви зможете дізнатися повну назву пристрою, рік випуску і інше. Крім того, цю інформацію можна взяти з установок системи, необхідно звірити з тим, що зазначено на корпусі і упаковці, якщо вона є в наявності.
  • При покупці б/у iPhone 5 важливо знати стан iCloud. В ідеалі колишній користувач перед продажем повинен вийти зі свого облікового запису. До недавнього часу прив'язку до iCloud можна було на icloud.com/activationlock, де при введенні IMEI можна було перевірити статус блокування iCloud. Тепер, щоб це зробити, вам необхідно в присутності продавця зробити скидання налаштувань і видалення всього контенту, і активувати пристрій без використання старого пароля. Для цього потрібно зайти в Налаштування, Основні, Скидання і вибрати Стерти контент і налаштування. Якщо телефон синхронізований з іншими пристроями, інформація, що зберігається в iCloud, стане не доступна і для них.
  • iPhone 5 від iPhone 5S можна відрізнити за зовнішніми ознаками. Спалах на задній панелі в 5S розташована відразу під камерою, а iPhone 5 праворуч від камери. Кнопка Home в iPhone 5 в центрі має сірий квадратик, а 5S – золотий обідок навколо кнопки.

  Де купити Айфон 5, 5c и 5s у м. Хмельницький?

  Купити б/у iPhone 5 і 5c можна на багатьох інтернет майданчиках з продажу техніки, знайти його на просторах всесвітньої мережі не проблема, складність полягає в тому, як не потрапити на шахраїв, підробку або взагалі на непрацюючий апарат. При цьому такі ж складнощі можуть виникнути і при продажу телефону. 

  Перше, що спадає на думку, це подивитися телефон на OLX. Але також тут велика ймовірність потрапити на шарлатанів. Чи не краще убезпечити себе від сумнівної угоди? 

  У м. Хмельницький купити Apple iPhone 5, 5c б/у або новий 5s на MacPlanet ще ніколи не було так просто і безпечно! Безпечна угода на MacPlanet – наша гарантія угоди без ризиків.

  За скільки можна купити або продати iPhone 5, 5c б/у і 5s у м. Хмельницький?

  Оригінал, новий або уживаний, з подряпинами або без – для кожного пристрою є своя ціна!

  А якщо ви шукаєте, де терміново і вигідно продати старий 5-й iPhone на запчастини за хорошою ціною, скористайтеся зручним сервісом викуп iPhone від MacPlanet.

  На MacPlanet представлений великий вибір iPhone 5 б/у та інших моделей в хорошому стані або під розбирання.