:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Діагональ екрану
  Обсяг пам'яті
  Колір
  Стан
  Безпечна угода


  Телефони б/у iPhone 5, 5c і 5s на MacPlanet

  Тут можна швидко купити і продати б/у Айфон 5, 5c і 5s в Україні з гарантією безпеки угоди. Дивіться актуальні оголошення з фото, описами і цінами!

  З моменту виходу першої версії iPhone 5, його не можна було назвати доступним для масового споживача. Хороший вихід з даної ситуації – покупка п'ятого Aйфона б/у. Дана модель, незважаючи на те, що вийшла у вересні 2012 року, сьогодні ще актуальна і дуже затребувана. Співвідношення технічних характеристик і видатного дизайну ще надовго залишать її конкурентоспроможною стосовно смартфонів інших торгових марок. 

  Як безпечно купити iPhone 5 б / у – на що звернути увагу

  Щоб самостійно перевірити, в якому стані знаходиться уживаний айфон, який вам пропонують купити, потрібно виконати наступні дії:

  • Візуально оглянути айфон на предмет відколів і наслідків неакуратного відкриття.
  • За допомогою серійного номера або IMEI на сайті checkcoverage.apple.com або iphoneox.info ви зможете дізнатися повну назву пристрою, рік випуску і інше. Крім того, цю інформацію можна взяти з установок системи, необхідно звірити з тим, що зазначено на корпусі і упаковці, якщо вона є в наявності.
  • При покупці б/у iPhone 5 важливо знати стан iCloud. В ідеалі колишній користувач перед продажем повинен вийти зі свого облікового запису. До недавнього часу прив'язку до iCloud можна було визначити на icloud.com/activationlock, де при введенні IMEI можна було перевірити статус блокування iCloud. Тепер, щоб це зробити, вам необхідно в присутності продавця зробити скидання налаштувань і видалення всього контенту, і активувати пристрій без використання старого пароля. Для цього потрібно зайти в Налаштування, Основні, Скидання і вибрати Стерти контент і налаштування. Якщо телефон синхронізований з іншими пристроями, інформація, що зберігається в iCloud, стане не доступна і для них.
  • iPhone 5 від iPhone 5S можна відрізнити за зовнішніми ознаками. Спалах на задній панелі в 5S розташована відразу під камерою, а iPhone 5 праворуч від камери. Кнопка Home в iPhone 5 в центрі має сірий квадратик, а 5S – золотий обідок навколо кнопки.

  Де купити Айфон 5, 5c и 5s?

  Купити б/у iPhone 5 і 5c можна на багатьох інтернет майданчиках з продажу техніки, знайти його на просторах всесвітньої мережі не проблема, складність полягає в тому, як не потрапити на шахраїв, підробку або взагалі на непрацюючий апарат. При цьому такі ж складнощі можуть виникнути і при продажу телефону. Перше, що спадає на думку, це подивитися телефон на OLX. Але також тут велика ймовірність потрапити на шарлатанів. Чи не краще убезпечити себе від сумнівної угоди? 

  Купити Apple iPhone 5, 5c б/у або новий 5s на MacPlanet ще ніколи не було так просто і безпечно! Безпечна угода на MacPlanet – наша гарантія угоди без ризиків.

  За скільки можна купити або продати iPhone 5, 5c б/у і 5s?

  Оригінал, новий або уживаний, з подряпинами або без – для кожного пристрою є своя ціна. А якщо ви шукаєте, де терміново і вигідно продати старий 5-й iPhone на запчастини за хорошою ціною, скористайтеся зручним сервісом викуп iPhone від MacPlanet.

  На MacPlanet представлений великий вибір iPhone 5 б/у та інших моделей в хорошому стані або під розбирання.