:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Діагональ екрану
  Обсяг пам'яті
  Колір
  Стан
  Безпечна угода


  Телефони б/у iPhone 6 і 6 Plus у м. Дніпро на MacPlanet

  Тут можна подати оголошення на покупку і продаж б/у або нового Айфон 6 і 6 Plus у м. Дніпро з гарантією безпеки угоди. Дивіться актуальні оголошення з фото, описами і цінами!

  Шостий iPhone – перш за все це видатна якість, унікальний ергономічний дизайн, оснащення за останнім словом техніки і, звичайно, найшвидша і найнадійніша в світі операційна система.

  Причин купити б/у Айфон 6 або 6 Plus може бути кілька:

  • це і 4.7 або 5.5-дюймовий екран;
  • і 8-мегапіксельна камера iSight;
  • і процесор A8 з 64-розрядної архітектурою і співпроцесором руху M8.

  Як безпечно купити iPhone 6 б/у – на що звернути увагу

  • Після зовнішнього огляду пристрою на предмет некоректного розкриття і дефектів, які могли виникнути внаслідок експлуатації, слід звернути увагу на задню кришку гаджета. Тут ви знайдете IMEI, який потрібно порівняти з даними зазначеними в системних настройках смартфона в меню Інформація про пристрій. Потім необхідно по IMEI з'ясувати стан пристрою: заблокований, вкрадений та інше. Для цього можна скористатися сайтом sndeep.info.
  • Щоб згодом ви могли благополучно використовувати куплений б/у iPhone 6, необхідно з'ясувати стан iCloud. Якщо колишній власник не вийшов зі свого хмарного сховища і більш того, якщо в смартфоні включена функція "Знайти iPhone", він зможе заблокувати його з будь-якого іншого пристрою Apple. Щоб цього уникнути, необхідно виконати наступне, якщо звичайно колишній власник не зробив це самостійно до вас.
  • Зайти в Основні налаштування, Скидання, і вибрати Стерти контент і налаштування. Якщо функція «Знайти iPhone» активована, то система зажадає ввести пароль і електронну пошту від Apple ID колишнього користувача.
  • Далі необхідно безпосередньо під час покупки зробити налаштування. Для цього потрібно вставити свою SIM-карту і активувати смартфон зі своїм Apple ID, або створити новий, якщо до цього у вас не було Apple аккаунта.
  • В ідеалі всі маніпуляції повинні пройти без будь-яких проблем. Якщо щось йде не так, забирайте свої гроші і йдіть.

  За скільки можна купити і продати iPhone 6 і 6 Plus у м. Дніпро?

  Діапазон цін на шостий Айфон може варіюватися від 5 до 12 тис. не тільки з причини технічного стану гаджета (новий, б/у). На вартість смартфона впливають такі чинники як, чи був телефон прошитий під певного оператора, чи потребує він розблокування, оригінал це чи копія та ін.

  Якщо ви зібралися купувати iPhone 6 і 6 Plus б/у, то вам треба розібратися в різниці між цими моделями, щоб за ціною 6 Plus не купити звичайну «шістку». На MacPlanet Айфон 6 б/у і вживану техніку Аpple можна купити без ризиків, завдяки сервісу безпечних угод.

  В Apple перестають випускати модель відразу після презентації нової, і якщо ви не хочете купувати дорогу новинку, яка ще не пройшла «обкатку» користувачів, вам варто забезпечити себе надійним робочим смартфоном б/у iPhone 6 або 6 Plus з якісним залізом і камерою. А якщо ви займаєтеся ремонтом цієї техніки і вам потрібен телефон-донор на запчастини, на MacPlanet зручно купити оригінальний Айфон 6 б/у недорого в неробочому стані.

  Скористайтеся викупом пристроїв від MacPlanet, якщо хочете швидко продати iPhone 6 і 6 Plus у м. Дніпро.