:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Стан
  Безпечна угода


  MacBook Air – найтонший і легкий ноутбук Apple без примусового охолодження. Завдяки чому була досягнута унікальна тонкість і легкість цього пристрою. Ейр – це ноутбук для активних людей, які перебувають постійно в русі і для них відіграє велику роль вага і розмір девайса.

  Вперше цю модель презентували на початку 2008 році і на сьогоднішній момент вона зазнала значних змін. Тому якщо ви збираєтеся купити MacBook Air б/у, треба знати особливості еволюції цієї моделі.

  Технічні особливості MacBook Air

  Головна особливість цього модельного ряду – це зовнішні та фізичні властивості.

  • Вага пристрою близько 1,4 кг. Це стало доступно завдяки unibody (юнібоді) безшовному корпусу, який шляхом фрезерування виготовляється з цільного шматка алюмінію.
  • Товщина ейру стартувала з 0,4-1,94 см, а в моделях з 2010 року – 0,3-1,7 см.
  • Важливо відзначити, що з середини 2011 року Apple всі свої макбуки перевели на процесори Intel Core i5 або i7 і модулями пам'яті DDR3 залежно від комплектації. Це варто враховувати якщо ви хочете взяти машину, яка буде більш-менш актуальною найближчі пару років.
  • Як і в інших лінійках варто звертати пильну увагу на те, в який період року early, mid або late був випущений ноутбук. Так є деяке розходження і вдоконалення моделей.
  • Також якщо ви бажаєте купити MacBook Air 11" б/у, то варто знати, що модель з такою діагоналлю компанія випускала до 2015 року. І якщо вам намагаються запропонувати 11-дюймовий ноут нібито 2017 року за привабливо низькою ціною, то це швидше за все – це обман або будь-яка афера.
  • Ультрабуки ейр славляться тривалою роботою батареї. Так максимальний автономний час для 13-дюймової машини становить 12 годин, для 11-дюймовки – до 9 годин. Новий акумулятор розрахований на 1000 циклів зарядів. При цьому якщо ви хочете макбук ейр б/у, щоб він тримав хоча б половину від нового, слід уточнити цей момент у продавця або подивитися самостійно в меню "Інформація про систему", де буде вказано яка кількість циклів перезарядження вже пережив акумулятор ноутбука.

  Де купити Макбук б/у в м. Івано-Франківськ 

  Щоб придбати оригінальну б/у техніку Apple в хорошому стані або під розбирання, ви можете скористатися нашим ресурсом. Тут ви зможете купити або продати MacBook, iPhone або iMac і багато іншого, а також аксесуари. Ми пропонуємо послугу експертної оцінки технічного стану пристрою і передпродажного сервісу. Скориставшись сервісом “Безпечна угода", ви гарантовано застрахуете себе від недобросовісного покупця / продавця. Наш онлайн майданчик працює для всієї України. Також тут ви зможете дізнатися багато нового зі світу екосистеми Apple і корисн лайфхаки по роботі з MacOS і iOS.