:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Стан
  Безпечна угода


  Якщо ви вже користуєтеся iPhone або iPad, то рано чи пізно вам захочеться придбати більш серйозну техніку Apple, наприклад, MacBook або iMac, для того щоб повністю зануритися в "екосистему" iOS. При цьому вартість нового ноутбука задоволена висока, а ось покупка б/у MacBook Pro – по кишені багатьом користувачам.

  Як вибрати б/у MacBook Pro

  Щоб купити вживаний MacBook Pro перш за все необхідно визначитися, з якою метою він буде використовуватися. Так, якщо ви збираєтеся брати ноут для серфу по інтернету, перегляду фільмів і роботи в текстовому редакторі, то вам підійдуть модель MacBook з мінімальними характеристиками пристрою. А для розробки під iOS і роботи з графічними редакторами слід вибирати максимальну комплектацію пристрою.

  Обираючи в інтернеті MacBook Pro Retina б/у, в першу чергу звертають увагу на такі фактори:

  • Косметичний стан приладу. Корпус не повинен бути м'ятим, тому що це може бути сигналом того, що ноутбук падав, відповідно могли пошкодитися жорсткий диск, материнська плата і матриця дисплея. Звернути увагу на задню кришку, гвинти на маках специфічні, і якщо їх розкручувати звичайною викруткою, то голівки гвинтів будуть злизані. Отже, це показник неякісного сервісу.
  • Потім перевіряють вміст упакування. Об'єм оперативної пам'яті, HDD або SSD, дані про графічну систему. Все це можна дізнатися з меню, натиснувши на яблучко в пункті "Про цей Mac". Тут також можна подивитися серійний номер пристрою і рік випуску. Але, як виявляється, кришку можна замінити, а відомості з ОС програмно переписати. Тому щоб дізнатися достовірну інформацію про залізо, (якщо ви збираєтеся купити MacBook Pro Retina б/у виробництва старше 2013 року) необхідно під час запуску пристрою утримувати клавішу "D", і на екрані з'явиться вікно Apple hardware test, де у вкладці "Профіль обладнання" буде надана повна інформація про характеристики пристрою.
  • Уважно оглянути і перевірити функціональний стан портів MacBook Pro 13 б/у, так як вони припаяні до материнської плати, і їх заміна – дороге задоволення. Оглянути, щоб підсвічування клавіатури працювала рівномірно, Touchpad був чутливим і не глючив. В іншому випадку це може бути сигналом того, що верхня панель була залита рідиною.
  • Важливо перевірити, щоб ноутбук був відключений від iCloud колишнього власника, інакше це буде ноутбук на запчастини.

  Де купити б/у MacBook pro в м. Одеса 

   Сьогодні існує багато різних інтернет-майданчиків, де можна купити MacBook Pro 15 б/у. Імовірність потрапити на шахраїв на таких ресурсах дорівнює 50%. Тому краще віддавати перевагу перевіреним сервісів, які займаються реалізацією подібної техніки. А також надають сервіс і передпродажну підготовку.