:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Діагональ екрану
  Рік випуску:
  ОЗП
  Тип накопичувача
  Об'єм накопичувача
  Колір
  Стан
  Безпечна угода


  MacBook – бажаний ноутбук для багатьох, але дозволити собі нову машинку від Apple може далеко не кожен. Альтернатива – покупка б/у макбука. Так як якість заліза і збірки завжди на висоті. Тому вторинний ринок продуктів Apple дуже розвинений. І якщо ви до сих пір сумніваєтеся, чи варто купувати б/у MacBook, то однозначно – так. Головне підійти до цього питання відповідально і уважно. Тому що бажаючих наживатися на довірливих покупцях предостатньо. При цьому якщо ви збираєтеся придбати перший свій макбук, вам слід знати деякі особливості лінійки портативних лептопів Епл.

  На що звернути увагу при покупці MacBook б/у

  • Уся серія ноутбуків Apple має три основних напрямки: MacBook, MacBook Air, MacBook Pro. Вони розрізняються між собою комплектацією, діагоналлю і зовнішнім виглядом. Тому при виборі ноутбука слід чітко усвідомлювати те, для яких цілей ви будете його використовувати. Так MacBook Air позиціонується як полегшений, вагою до 1 кг ультрабук з діагоналлю 11,6 і 13,3 дюйма. MacBook Pro – професійні ноутбуки, з потужнішою ніж в інших лінійках начинкою і діагоналлю 13,3 і 15,4 дюймів. І MacBook – 12-дюймовий ноутбук в стандартній для Apple комплектації.
  • Звертають увагу на дату випуску: на початку, середині або в кінці року був випущений ноутбук, який планується купити. Найпростіше цю інформацію знайти, зайшовши в меню "Про цей Mac", тут першим рядком (поруч з назвою, діагоналлю і роком випуску) буде позначка early, mid, late. Існують певні відмінності в комплектуючих макбуків навіть одного року випуску. І найчастіше ці відмінності стосуються основного органу пристрою – процесора.
  • Якщо ви збираєтеся купити неновий MacBook, слід знати: моделі починаючи з 2009 року йдуть в так званому безшовному unibody (юнібоді), зробленому з цільного шматка алюмінієвого сплаву корпусі. Така конструкція значно полегшує ноутбук і робить корпус міцнішим.
  • Ретіна (retina) – дисплей в MacBook Pro, котрий вперше з'явився в середині 2012 року. Ця назва дисплея вказує на щільність пікселів, при якій людське око нездатне розрізнити окремі пікселі.
  • Перше, що повинно вас насторожити при покупці макбука б/у з рук, – це "злизані” головки шурупів. Даний факт є доказом того, що ноутбук ремонтувався у сумнівному сервісі, де немає для цієї мети навіть відповідного обладнання.

  Де купувати Apple MacBook б/у в м. Одеса

  Щоб купити оригінальний макбук дешевшо, але без підводних каменів у вигляді дорогого ремонту, пропонуємо вам скористатися нашим ресурсом. На цьому майданчику ви зможете купити або продати Apple MacBook б/у і іншу техніку цього бренду і аксесуари до них. Крім того, ви можете скористатися послугою експертної оцінки технічного стану вибраного пристрою. Або ми проведемо передпродажну підготовку вашої техніки.

  Також ви можете скористатися сервісом "Безпечна угода", який гарантовано застрахує вас від шахрайства та як покупця і як продавця.