:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Розмір
  Стан
  Безпечна угода


  Apple Watch Series 2 були представлені світу через два роки після релізу моделі. Основний апгрейд торкнувся продуктивності, водонепроникності. У другій версії з'явився GPS, який зменшив залежність годинника від iPhone. Ззовні девайс практично не змінився, що може ввести недосвідченого користувача в оману при покупці Apple Watch Series 2 б/у.

  Як правильно Apple Watch Series 2 купити б/у

  Зовні годинники мало чим відрізняються від попередньої версії. Всі нововведення укладені в середину пристрою. Тому якщо ви збираєтеся купити б/у смарт-годинник, вам необхідно знати основні відмінності, за якими можна швидко визначити, яка перед вами модель, перша або друга. Крім того, з виходом Series 3 друга модель знята з виробництва.

  • Apple Watch Series 2 відрізняються підвищеною водостійкістю. Якщо раніше вони витримували тільки бризки і недовге занурення під воду, то тепер ви можете не знімати годинник, щоб помити руки або прийняти душ. Вони здатні витримувати занурення до 50 метрів в прісну і морську воду.
  • Працювати пристрій став помітно швидше, це стало можливим завдяки новому двоядерному процесору.
  • У цій моделі з'явився вбудований GPS-модуль, який допомагає відслідковувати маршрут пробіжки. Тепер вирушаючи на ранковий моціон, вам не треба брати з собою свій смартфон.
  • Оновлення торкнулися також операційної системи, під управлінням якої працює годинник. Екран девайса став більш яскравим і насиченим.

  Де Apple Watch Series 2 купити дешево

  Якщо ви хочете купити Apple Watch Series 2 б/у дешево, ви можете скористатися послугами нашого сервісу. Де ви знайдете великий вибір б/у смарт-годинників Apple і аксесуарів до них. Тут ви зможете швидко купити або продати будь-які пристрої цього бренду в хорошому стані або під розбирання.

  Крім того на MacPlanet діє сервіс експертної оцінки технічного стану пристрою, який дозволить вам придбати оригінальний гаджет за реальну ціну. Послуга «Безпечна угода» дозволить вам забезпечити собі захист від шахраїв під час купівлі або продажу свого пристрою.