:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Стан
  Безпечна угода


  Apple Watch 4 - новинка 2018 року. Вони були презентовані у вересні, разом з новими моделями смартфонів. Сьогодні цей гаджет вже зустрічається на вторинному ринку. Якщо ви бажаєте дешево купити Apple Watch 4 на ринку уживаної техніки, слід знати особливості, версії і як відрізнити оригінальний аксесуар від підробки.

  Основні характеристики Эппл Вотч 4

  Смарт годинник Apple Series 4 є повністю перероблена версія попередніх моделей. До головних відмінних рис відносяться:

  • Збільшений дисплей - 40 і 44 мм і тонший - 10,7 мм.
  • 64-бітовий двоядерний процесор S4, продуктивність якого в 2 рази вища, ніж у попереднього S3.
  • Електричний датчик сердечного ритму, в попередніх версіях цієї функції не було. Разом із спеціальним додатком це електрокардіограф на вашій руці.
  • Датчик виявлення падіння.
  • Чіп безпровідного зв'язку W3.

  Як купити недорогий Apple Watch 4

  Враховуючи, що модель з'явилася зовсім нещодавно, до вибору необхідно віднестися з особливою ретельністю. Оскільки разом із справжніми Apple Watch Series 4 б/у зустрічаються підробки і контрафактний товар.

  • Перше - це комплектація. Усі годинники Apple поставляються в коробці з безпровідною зарядкою і USB адаптером. Якщо ви знайшли дешеві Apple Watch 4, але в неповній комплектації, без коробки і зарядного пристрою. Необхідно уточнити походження годинника.
  • Ретельно дослідить корпус девайсу, на нім не повинно бути ніяких роз'ємів. З органів управління, тільки коліщатко і кнопка-гойдалка.
  • Зовні визначити, що це саме smart годинник Series 4 можна за розміром. А також за допомогою IMEI або серійному номеру продукту. Які можна знайти на задній панелі годинника або в меню "Налаштування", "Основні", "Про цей пристрій”. Ці дані необхідно вбити у відповідний рядок на сайті для перевірки стану блокування пристроїв Apple, наприклад checkcoverage.apple.com. Тут з'явиться інформація про версію моделі, рік випуску і статусі прив'язки до iCloud.

  Де краще купити Apple Watch Series 4

  Для купівлі Apple Watch б/у пропонуємо скористатися сервісом MacPlanet. Маркетплейс спеціалізується на купівлі/продажу тільки техніки Apple і аксесуарів до неї по усій Україні. Тут працює сервіс експертної оцінки стану пристрою і передпродажного ремонту. Скориставшись послугою "Безпечна угода" ви зможете купити б/у Apple Watch і інші продукти бренду без яких-небудь ризиків.