:
  :
  :
  Фільтри
  Ціна
  Стан
  Безпечна угода


  Незважаючи на те, що Apple Watch 3 вийшов у вересні 2017 року, на ринку вживаної техніки їх уже можна знайти. При цьому ціна годинника на вторинному ринку значно нижче. Не вдаючись в причини, за якими людина може продавати абсолютно новий гаджет, слід з'ясувати, чим відрізняється Apple Watch Series 3 від попередньої версії і як вибрати відповідну модель.

  Apple Watch Series 3 – це водонепроникні, здатні витримувати занурення під воду до 50 метрів годинники. З вбудованим GPS-модулем, завдяки якому вам не потрібно брати з собою смартфон на ранкову пробіжку. Процесор годин став на 70% продуктивніше і швидше.

  Як правильно вибрати Apple Watch 3 б/у

  Після зовнішнього огляду годинника на предмет цілісності корпусу необхідно з'ясувати комплектацію, з якою вам пропонують купити їх. В оригінальному комплекті годинники поставляються з індуктивним адаптером з магнітним кріпленням. Який кріпиться до задньої панелі годинника там де знаходяться сенсори зчитуючі серцеву активність. Якщо вам пропонують Apple Watch 3 б/у без зарядки або пропонують натомість якусь іншу, запевняючи при цьому, що у вас не виникне жодних проблем з підзарядкою годинника використовуючи вбудований роз'єм. Значить вам пропонують крадений гаджет або підробку. Так як оригінальні смарт-годинники Apple не мають роз'ємів і заряджаються тільки від індуктивної зарядки, і ніяким іншим чином зарядити їх у вас не вийде.

  Так як зовні годинники всіх серій візуально не відрізняються один від одного, тому для того, щоб розібратися, яка перед вами модель годинника, слід звернутися до IMEI за серійним номером продукту. Його можна знайти на задній поверхні пристрою або в меню "Налаштування", "Основні", "Інформація про пристрій". Ввівши цей код в рядок на сайті https://checkcoverage.apple.com ви отримаєте повну інформацію про конкретний пристрій, назву моделі і рік випуску.

  Де Apple Watch series 3 купити дешево

  Найпростіший спосіб придбати б/у епл вотч – це скористатися послугами сервісу MacPlanet, який є спеціалізованим майданчиком для покупки / продажу техніки Apple і аксесуарів до неї. Ми пропонуємо послугу експертної оцінки технічного стану пристрою, завдяки якій ви можете придбати товар за реальну вартість. Крім того на сайті діє послуга “Безпечна угода”, яка гарантує захист від шахраїв.